Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Urządzenia do zadań specjalnych

Malowanie i tynkowanie natryskowe możliwe są dzięki użyciu odpowiedniego agregatu. Aby jednak funkcjonował on we właściwy sposób, konieczne jest wykorzystanie kompresora. Jego działanie ma na celu zwiększenie ciśnienia gazu lub pary oraz wymuszenie ich przepływu. Zapewnia to efektywną pracę agregatu malarskiego. Jeżeli szukasz dobrej jakości kompresora – znajdziesz go w tej kategorii naszego sklepu. Dostępny tu sprzęt powstał z myślą o agregatach tynkarskich oraz wielu innych urządzeniach natryskowych stosowanych w budownictwie.

Nagrzewnica – nieocenione urządzenie o wielu funkcjach

Naszą kolejną propozycją urządzeń, bez których trudno wyobrazić sobie prace budowlane i remontowe, są nagrzewnice. Wersja elektryczna tego sprzętu zwana jest także termowentylatorem lub dmuchawą. Urządzenie wyróżnia się dość prostym działaniem – grzałka elektryczna zajmuje się produkcją ciepła, które jest rozprowadzane po pomieszczeniu za pomocą wentylatora.

Urządzenia o szerokim zastosowaniu

Oferujemy Ci zakup nagrzewnic, które doskonale sprawdzą się nie tylko do ogrzewania mieszkania, lecz także w sektorze rolnym, budownictwie czy też w usługach. To idealne rozwiązanie do małych i średnich pomieszczeń, takich jak pomieszczenia mieszkalne, magazyny, lokale gastronomiczne czy domki letniskowe. Wykorzystasz je także w garażu lub w warsztacie, znacznie podnosząc komfort Twojej pracy. Zapraszamy zatem do zapoznania się ze specyfikacją każdego z oferowanych przez nas urządzeń i wyboru najlepszego wariantu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl